افزایش ممبر و عضو کانال تلگرام

بدون شک تلگرام یک پیام رسان بسیار موفق، قدرتمند، همه گیر و عامه پسند است. می پرسید چرا؟! به دلیل کاربری بی نهایت آسان و امکانات فوق العاده فراوان، این پیام رسان بیش از اندازه محبوب شده بطوری که بسیاری از افراد جامعه درطول روز بارها به آن سر میزنند. واقعیت اینستکه در حال حاضر هنوز هم روز به روز بر تعداد کاربران تلگرام بخصوص در بین ایرانی ها افزوده می شود. چراکه این پیام رسان با امکانات گستره و فراوانش (که با هر آپدیت درحال گسترش هست) ثابت کرده برای همیشه یکه تاز این میدان باقی خواهد ماند و پیام رسان های داخلی مانند سروش، گپ و از این قبیل… به دلایلی نظیر نقض حریم خصوصی کاربران و کیفیت بی نهایت پایین سرویس هایشان، هیچ گاه نتوانستند جای این پیام رسان ساده اما قدرتمند و سریع را بگیرند. آمارها نشان میدهند که علی‌رغم بسته شدن تلگرام در ایران، هنوز هم تعداد کاربران آن روز به روز درحال رشد هستند و مطلقاً محدودیت های اعمال شده نتوانسته ذره ای از محبوبیت این پیام رسان کم کند. جالب اینجاست که حتی دستگاه های دولتی نظیر صدا و سیما که دائماً درحال تبلیغ کردن پیام رسان های داخلی هستند، تلگرام را به پیام رسان های داخلی ترجیح می دهند و کانال پرمخاطبشان در تلگرام هست!


ممبر تلگرام چیست؟

همانطور که میدانید یکی از مهمترین امکانات تلگرام، کانال ها هستند. هرکسی میتواند برای خود چندین کانال در تلگرام ایجاد کند. کانال میتواند مانند یک رسانه اینترنتی شخصی در بستر اینترنت برای شما عمل کند. انتخاب نام کانال هم دقیقاً اشاره به همین ویژگی دارد. هر فرد می تواند برای خود یک یا چند کانال بسازد و در داخل آن محتوایی که دوست دارد را منتشر کند. کانال های تلگرام از هر نوع محتوایی می تواند پشتیبانی کنند حتی صوتی، تصویری و فایل فشرده یا نرم افزاری.


اکنون ممکن است این سوال پیش آید که این محتوا برای چه کسانی ارسال می شود و چه اهمیتی دارد؟ افرادی که عضو کانال می شوند را از این پس ممبر تلگرام خطاب خواهیم کرد، این افراد میتوانند محتوایاتی که توسط مدیر کانال ارسال می شوند را مشاهده و دریافت کنند.


اما شاید بپرسید چرا باید کانال تلگرام من عضو داشته باشد؟! شما بعنوان مدیر یک کانال قطعاً دوست دارید محتوایی که در کانالتان نشر میدهید را مخاطبان بیشتری بخوانند. بنابراین شما باید بدنبال افزایش اعضای و گسترش کانال خود باشید. درواقع هرچه تعداد اعضای کانال شما بیشتر باشد شهرت و ارزش و اعتبار کانال شما نیز بیشتر خواهد شد. روش های مختلفی برای افزایش ممبر تلگرام وجود دارد، که در ادامه هر یک و مزایا و معایب آنها مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت


ایجاد یک کانال در تلگرام کار بسیار ساده ای است و هر شخص میتواند چندین کانال در تلگرام ایجاد کند. گذاشتن پست در کانال و تدارک محتوا برای کانال هم کار سختی نیست و هرکسی از عهدۀ آن برمی آید. کار دشوار ازجایی شروع میشود که بخواهیم ممبرها کانال تلگرام خود را افزایش دهیم. اساساً مهمترین سئوال هر ادمین کانالِ تلگرام این هست: چگونه تعداد اعضا یا ممبر کانال خود را در تلگرام افزایش دهیم؟


حتماً میدانید وقتی شما کانال خود را ایجاد میکنید و هیچ عضوی ندارد تلگرام به شما اجازه میدهد که ۲۰۰ نفر اولِ کانال را با شماره های دوستان و آشنایان که درگوشی دارید به کانالتان اضافه کنید. روش های افزایش ممبر و عضو واقعی و ایرانی کانال تلگرام راهکارهای ساده ای دارد که بسیاری از آنها نیز رایگان هستند.


از شما دعوت میشود حتماً ویدیویی که در پایان این مقاله در ارتباط با افزایش ممبر کانالهای تلگرام آمده را مشاهده بفرمایید.

پس باید اعتراف کرد که بعداز ایجاد یک کانال تلگرام نخستین و مهمترین دغدغه ی مدیران کانالها افزایش تعداد اعضا و ممبرهای واقعی کانالشان است. نیاز به گفتن نیست که اساساً هرچقدر تعداد اعضای یک کانال تلگرام بالاتر باشد نشانگر اعتبار، محبوبیت و موفقیت آن کانال و استقبال بیشتر کاربران تلگرام است. بعنوان مثال یک کانال با هدف تجاری، (مثلاً فروش محصولات در تلگرام) را درنظر بگیرید. به هر میزان که تعداد اعضای این کانال بیشتر باشد قطعاً کار فروش و بازاریابی برای مدیر این کانال ساده تر و با صرف انرژی کمتر صورت میگیرد. پس میتوان نتیجه گرفت که برای کانال های تلگرامی هم مانند دیگر رسانه ها، تعداد اعضا و ممبرهای کانال بسیار مهم است و اصولاً در کسب و کار تلگرامی حرف اول را میزند.


البته این نکته هم مهم هست که گاهی هم به دلایل مختلف ممکن است کاهش اعضا یا ریزش برای کانالها اتفاق بیفتد که یقیناً برای مدیران با تجربه و کانالهایی که محتوای با ارزش منتشر میکنند کاملاً قابل پیشگیری است. پس علاوه بر جذب عضو برای کانالها، حفظ و نگهداشتن اعضا و درواقع ایجاد وفاداری ممبرها هم چالش مهمی است که باید موردتوجه ادمین ها قرارگیرد و ترک کردن یا اصطلاحاً لفت دادن اعضای کانال میتواند هزینه، انرژی و زمان زیادی از مدیر کانال را تلف کند. در این نوشته تلاش ما براین است که مهمترین و عمومی ترین روش های افزایش اعضا و ممبر کانالهای تلگرام را برای شما بازگو کنیم.

ادامه این بحث را میتوانید در هر یک از لینک های زیر دنبال کنید:

http://marcoatld59371.blog-gold.com/495319/افزایش-ممبر-تلگرام

http://chanceovbf96285.blogadvize.com/490609/افزایش-ممبر-تلگرام

http://rylanzpeu15815.bloggerbags.com/540035/افزایش-ممبر-تلگرام

http://simonxbee85162.bloggerswise.com/489970/افزایش-ممبر-تلگرام

http://lorenzouxya62839.bloggosite.com/511837/افزایش-ممبر-تلگرام

http://andyqhxn92592.blogoscience.com/461206/افزایش-ممبر-تلگرام

http://finnhzpf69269.blogproducer.com/506026/افزایش-ممبر-تلگرام

http://zaneaqgw26925.blogrelation.com/476147/افزایش-ممبر-تلگرام

http://travisqlhc60494.dailyhitblog.com/475675/افزایش-ممبر-تلگرام

http://simonyejn28517.develop-blog.com/523670/افزایش-ممبر-تلگرام

http://johnnyasiy36936.blogrenanda.com/519308/افزایش-ممبر-تلگرام

http://marcowmct14814.livebloggs.com/569264/افزایش-ممبر-تلگرام

http://paxtonkarh60370.blue-blogs.com/535013/افزایش-ممبر-تلگرام

http://andersonatme60371.thenerdsblog.com/545974/افزایش-ممبر-تلگرام

http://damienyacd73950.is-blog.com/558178/افزایش-ممبر-تلگرام

http://augustxyxu49405.loginblogin.com/473240/افزایش-ممبر-تلگرام

http://dallasjpua74173.mybuzzblog.com/584680/افزایش-ممبر-تلگرام

http://marcodulb48147.win-blog.com/656989/افزایش-ممبر-تلگرام

http://johnnylmmm16272.mdkblog.com/570997/افزایش-ممبر-تلگرام


[ بازدید : 122 ]
[ جمعه 23 اسفند 1398 ] [ 8:43 ] [ ستایش ]
ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]